Difference between revisions of "Template:MuMatches"
Jump to navigation
Jump to search
(Pre SBC 2020) |
(Spring 2020) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
| [[2020 4chan Winter Cup]] || 1 || 1 || 1 || 21st || 25 || [[#2020Winter|↪]] | | [[2020 4chan Winter Cup]] || 1 || 1 || 1 || 21st || 25 || [[#2020Winter|↪]] | ||
|- | |- | ||
| [[2020 4chan Spring Babby Cup]] || 0 || | | [[2020 4chan Spring Babby Cup]] || 0 || 1 || 2 || TBD || TBD || [[#2020Spring|↪]] | ||
|} | |} | ||
</td><td style='vertical-align:top'> | </td><td style='vertical-align:top'> | ||
Line 768: | Line 768: | ||
|align=center|4-3 W | |align=center|4-3 W | ||
|<small>{{goal|48||62||72||90+3}} Jeff Mangum | |<small>{{goal|48||62||72||90+3}} Jeff Mangum | ||
|-bgcolor="ffcccc" | |||
|<div id='2020Spring'>April 24, 2020</div> | |||
|{{team away|his}} | |||
|align=center|[[2020 4chan Spring Babby Cup|Group Stage SBC2020]] | |||
|align=center|1-2 L | |||
|<small>{{goal|43||}} Jeff Mangum | |||
|-bgcolor="ffffcc" | |||
|April 26, 2020 | |||
|{{team away|w}} | |||
|align=center|[[2020 4chan Spring Babby Cup|Group Stage SBC2020]] | |||
|align=center|2-2 D | |||
|<small>{{goal|4||29}} Jeff Mangum | |||
|-bgcolor="ffcccc" | |||
|May 2, 2020 | |||
|{{team away|aco}} | |||
|align=center|[[2020 4chan Spring Babby Cup|Group Stage SBC2020]] | |||
|align=center|0-3 L | |||
| | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
</td></tr> | </td></tr> | ||
</table> | </table> |
Revision as of 23:51, 2 May 2020
|
|