Difference between revisions of "/wtg/"
Jump to navigation
Jump to search
m (→Exports) |
Metalsappho (talk | contribs) |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|irl= | |irl= | ||
{{Anonymous|ravenire|!!etQXOLaIL0a}}<br>{{Anonymous|MarcoZ|!!ycrzIG/Qkev}} | {{Anonymous|ravenire|!!etQXOLaIL0a}}<br>{{Anonymous|MarcoZ|!!ycrzIG/Qkev}} | ||
|bgcolor=de0000 | |||
|txtcolor=FFFFFF | |||
|color1=de0000 | |color1=de0000 | ||
|color2=FFFFFF | |color2=FFFFFF | ||
Line 15: | Line 16: | ||
|low_ranking=N/A | |low_ranking=N/A | ||
|low_date=N/A | |low_date=N/A | ||
|scorer= | |scorer={{greentext|arcade}} | ||
|assister=Tovarish )))) | |assister=Tovarish )))) | ||
|assists=5 | |assists=5 | ||
|goals= | |goals=10 | ||
|w= 6 | |w= 6 | ||
|d= | |d= 3 | ||
|l= | |l= 4 | ||
|gf= | |gf= 31 | ||
|ga= | |ga= 28 | ||
|win_home=sthg | |win_home=sthg | ||
|win_away=wtg | |win_away=wtg | ||
Line 154: | Line 155: | ||
| align=center|0-2 W | | align=center|0-2 W | ||
|<small>{{greentext|arcade}}{{goal|36||55}} | |<small>{{greentext|arcade}}{{goal|36||55}} | ||
|-bgcolor="ffffcc" | |||
| 11/25/2016 | |||
| {{team away|tfg}} | |||
| align=center|[[/vg/_League_7_Qualifiers#Group_A|/vg/ League 7 Qualifiers group A]] | |||
| align=center|4-4 D | |||
|<small>Naziboo {{goal|37||43}}<br>Tovarish)))) {{goal|72}}<br>{{greentext|arcade}} {{goal|80}} | |||
|-bgcolor="ffcccc" | |||
| 11/26/2016 | |||
| {{team away|rs07g}} | |||
| align=center|[[/vg/_League_7_Qualifiers#Group_A|/vg/ League 7 Qualifiers group A]] | |||
| align=center|3-5 L | |||
|<small>{{greentext|arcade}} {{goal|9||29}}<br>Naziboo {{goal|77}} | |||
|-bgcolor="ffcccc" | |||
| 11/27/2016 | |||
| {{team away|gbfg}} | |||
| align=center|[[/vg/_League_7_Qualifiers#Group_A|/vg/ League 7 Qualifiers group A]] | |||
| align=center|2-4 L | |||
|<small> {{greentext|arcade}} {{goal|35}}<br>Hard to Use {{goal|45+3}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 22:22, 6 January 2017
/wtg/ | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CYKA XAXAXA | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
/wtg/ - War Thunder General | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
Historic performance | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
Team music | ||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
Kits | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Roster
|
|
Match History
Date | Opponent | Competition | Result | Scorers |
---|---|---|---|---|
12/6/2014 | /igg/ | /vg/ League 3 | 2-1 W | >arcade 6', 90+' |
12/7/2014 | /sthg/ | /vg/ League 3 | 2-0 W | Chaika 29', 84' |
12/12/2014 | /mgg/ | /vg/ League 3 | 3-3 D | Gayjew 31', 81', Tovarish )))) 66' |
12/13/2014 | /civ4xg/ | /vg/ League 3 | 2-1 W | Naziboo 8', 41' |
12/14/2014 | /ssbg/ | /vg/ League 3 | 3-1 W | Naziboo 9', >arcade 52', Chaika 72' |
12/14/2014 | /nepgen/ | /vg/ League 3 | 3-2 W | Chaika 30', Tovarish )))) 48', >arcade 59' |
12/14/2014 | /5N@F/ | /vg/ League 3 | 2-3 L | Naziboo 21', Spacefire 85' |
6/12/2014 | /nintyg/ | /vg/ League 4 | 1-2 L | Tovarish))) 63' |
6/14/2014 | /rsg/ | /vg/ League 4 | 2-2 D | Spacefire 39', Naziboo 66' |
6/20/2015 | /meg/ | /vg/ League 4 | 0-2 W | >arcade 36', 55' |
11/25/2016 | /tfg/ | /vg/ League 7 Qualifiers group A | 4-4 D | Naziboo 37', 43' Tovarish)))) 72' >arcade 80' |
11/26/2016 | /rs07g/ | /vg/ League 7 Qualifiers group A | 3-5 L | >arcade 9', 29' Naziboo 77' |
11/27/2016 | /gbfg/ | /vg/ League 7 Qualifiers group A | 2-4 L | >arcade 35' Hard to Use 45+3' |